Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor regionálního rozvoje

zdravý kraj
Pořádáte akci v oblasti místní Agendy 21 a udržitelného rozvoje či se u vás takováto akce právě uskutečnila? Neváhejte a zveřejněte ji na našich stránkách a dovolte jí být vidět.

V minulém týdnu se pro zájemce z řad koordinátorů místní Agendy 21 uskutečnil seminář k administraci webových stránek www.zdravykrajvysocina.cz. Hlavní administraci stránek zajišťují pracovníci Odboru regionálního rozvoje z Krajského úřadu Kraje Vysočina. Umisťovat příspěvky týkající se aktuálního dění v oblasti místní Agendy 21 mohou nejen koordinátoři MA21, ale také angažovaní obyvatelé z řad veřejnosti z jednotlivých obcí a měst v Kraji Vysočina.

Zveřejnění na našich stránkách vám zajistí dodatečnou propagaci. Buďte součástí jedinečného projektu a podpořte sdílení aktualit z oblasti místní Agendy 21 v Kraji Vysočina na jednom místě. Naším cílem je zvyšovat návštěvnost stránek a především informovanost obyvatel Kraje Vysočina o aktivitách v oblasti aktivního zlepšování zdraví a kvality života, které směřují k udržitelnému rozvoji našeho regionu.

Koordinátoři místní Agendy 21 mají možnost registrace a samostatného zveřejňování informací o událostech v oblasti MA21 v jejich obci či městě na výše zmíněných webových stránkách Zdravého kraje Vysočina. Zveřejňování zvládne každý s průměrnou znalostí práce s PC, který má připojení na internet.

Příspěvky ke zveřejnění či žádosti o registraci (koordinátoři MA21) zasílejte na adresu kontaktní osoby: Ing. Klára Ustohalová, email: ustohalova.k@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 582.

• Zveřejňování aktualit na stránkách zdravykrajvysocina.cz - proběhlo proškolení všech zájemců o předávání informací z kraje

Zodpovídá: Miroslava Marková
Vytvořeno / změněno: 29.5.2017 / 29.5.2017