• EU pro podnikatele

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele > Aktuality

Aktuality

• Nabídka letních studentských brigád v rámci Evropského regionu Dunaj-Vltava (10.3.2014)
    ERDV

Kraj Vysočina, jeden ze 7 partnerských regionů Evropského regionu Dunaj-Vltava (dále jen „ERDV“), si dovoluje informovat podnikatelské subjekty v Kraji Vysočina o přípravě elektronické brožury letních brigád a možnosti zveřejnění jejich nabídky v této brožuře.

• Dalších 5 miliard korun ze Strukturálních fondů EU míří na rozvoj českého podnikání a inovací (31.10.2013)

Na konci programovacího období 2007 – 2013 mají čeští podnikatelé k dispozici dalších 5 miliard korun na rozvoj podnikání a na inovace, které mohou získat v rámci Operačního programu podnikání a inovace (OPPI), konkrétně v programech Rozvoj a Inovace – Inovační projekt.

Centrum zahraničního obchodu

Ve spolupráci Kraje Vysočina a Okresní hospodářské komory Jihlava vznikl projekt na podporu posílení konkurenceschopnosti a proexportních aktivit podnikatelských subjektů na území kraje Vysočina. Na poradenském místě v sídle OHK v Jihlavě mohou podnikatelé získat široké spektrum informací z oblasti zahraničního obchodu.

• EU pro podnikatele – nový nástroj pro prohloubení komunikace podnikatelské sféry a bruselské reprezentace. (10.6.2011)

Na webu české reprezentace v Bruselu byl z iniciativy Mileny Vicenové,
    velvyslankyně a stálé představitelky ČR při EU založen nový oddíl, zamýšlený především pro podnikatele nebo zástupce nevládních organizací. Jeho smyslem je vytvoření prostoru pro vyslovení názorů a připomínek především k legislativě EU ovlivňující podnikatelské prostředí, fungování společného trhu a tématům související s podnikatelskou sférou ve vztahu k EU.

V archivu je: 11 záznamů

Umístění: Složky dokumentů > Servis pro podnikatele > Aktuality