• slepicePtačí chřipka
    V České republice byl po téměř deseti letech potvrzen výskyt vysocepatogenní aviární influenzy (ptačí chřipky). V přiložených souborech a odkazech naleznete podrobnější informace k nákaze pro drobnochovatele a veřejnost.

• chmuCHMÚ - výstrahy - počasí, voda, ovzduší
    Portál Českého hydrometeorologického ústavu s aktuálními předpovědními výstražnými informacemi.

• Obnova obecního a krajského majetku po živelních pohromách v roce 2017 (19.5.2017)
    mmr

Ministerstvo pro místní zveřejnilo dotační titul pro obnovu obecního a krajského majetku po živelních pohromách. Cílem podprogramu je přispět prostřednictvím dotace z rozpočtové kapitoly Ministerstva pro místní rozvoj k obnově základních funkcí území zabezpečovaných v působnosti územních samosprávných celků a tím odstranit nebo omezit možné důsledky pohrom spočívající v narušení plynulosti, dostupnosti a kvality výkonu veřejné správy. Dotace slouží k rekonstrukci nebo opravě obecního a krajského majetku postiženého živelní nebo jinou pohromou v roce 2017. Příjemcem dotace je obec nebo kraj.

Umístění: Složky dokumentů > Vysočina bezpečný region > Aktuality

Informace vyžadují kontrolu